| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun anime fain cu yandere? In afara de Mirai Nikki, School Days, sau Higurashi, ca pe astea le-am vazut deja.
Vreau un anime fain cu yandere, care sa semene putin cu anime-ul Higurashi.
Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Uuuu, pare interesant, l-am pus la plan to watch! Mersi, mai stii vreunul cu yandere? Gen foarte salbatic, cum a fost Higurashi si Mirai Nikki, sau cu o fata gen Yuno Gasai?

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Big order dar vezi ca este slab anime-ul. Sa te uiti la corpse party daca nu l-ai vazut.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Le-am vazut pe ambele.

| Devilgrim a răspuns:

Berserk
Elfen Lied
Hellsing
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Terra Formars