| Eriii a întrebat:

Heyy :3 poate sa imi recomande si mie niste mangauri yaoi gen under the greenlight/ walk on water/ dear door? Le-am terminat pe toate(bine, la prima si ultima inca nu au mai iesit capitole deci mna.) si am ramas in pana de idei. Majoritatea mangaurilor care mi s-au recomandat mi s-au parut naspa si nu le-am mai citit;-;(ex killing stalking). Btw, sa imi spuneti daca ati citit ce am citit eu pana acum si daca vreau sa vb despre ele ca ma plictisesc :d

Răspuns Câştigător
| Ka0ru a răspuns:

Hei
Am niste recomandari, nu-s chiar ca alea dar nici ca KS deci poate gasesti ceva interesant aici:
Wolf in the house (varcolaci), King's maker (un tip care vrea sa il dea jos pe tasu de pe tron), Banana fish (cu mafie, are și anime și e super), Blood bank (cu vampiri), The Baker on the first floor (asta era destul de wholesome, erau vecini daca imi amintesc bine), Unfather (un tip santajat de tatal lui vitreg parca), Make me bark (kinky dar si draguta), BJ Alex (mult smut, e vorba de un videochatist si fanul lui nr 1), Given (cu o trupa, manga, are anime), H&H Roman company (parca asa se numea, era ceva cu demoni si ingeri), Doukyusei (manga, are film, e cu doi colegi de liceu), Yuri on ice (patinaj artistic, doar anime din ce stiu), Vassalord (tot cu vampiri), Out of control (tot in liceu). Daca imi mai amintesc ceva iti mai scriu (:

| Eriii explică (pentru Ka0ru):

Mersi mult de tot! scuze ca abia acum vad raspunsul dar am fost ocupata si am uitat sa mai intru. am cautat tot ce ai scris si mi se par faine majoritatea, cred ca o sa le citesc happy

| Ka0ru a răspuns (pentru Eriii):

Super! Lectura placuta! (:

8 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Aici gasesti recomandari, orice gen cu recenzie. As recomanda Vassalord pentru inceput.
https://miauti.blogspot.com/search/label/Yaoi

Si sincer sa fiu singurului yaoi care mi-a placut a fost asta "Heartless" are o poveste frumoasa.
https://miauti.blogspot.com/2018/01/heartless.html

| Eriii explică (pentru Miauti):

Mersi, dar niciuna nu prea e genul meu, ca grafica cel putin (si pentru mine asta e destul de important) :/

| SG1995 a răspuns:

Masters of Demonic Cultivation, e și anime are o tentă yaoi în anime în donghua că e făcut de chinezi e mai pregnant.

| Eriii explică:

Ah si scuze daca am pus la categoria gresita sau ceva, e prima mea intrebare si mna-

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Shutline, bloodbank, chess piece/pawns revenge (seamana cu killing stalking, doar ca cei doi tipi chiar tin unul la altul si devin prieteni), Ennead (noua mea obsesie in calitate de egyptolofil), if you hate me so, lala no kekkon (daca iti plac femboys/androgini), legs that wont walk, lucky paradise, love so pure, un prieten ma streseaza sa iti zic de bj alex ( nu cred se iubesc in ala so idc), my suha, twittering birds dont fly, twin game (efectiv un singur capitol tradus), wet sand, zetsubou ni nake, stigmata aikon, yuki to matsu, stay gold (hideyoshico), orice de la usui iroha, blood sugar sex magic, chestii de la eichi jijou, go for it nakamura, bad boys happy home, blue flag (?), akiyama kun si 10 DANCE

| Eriii explică (pentru samuraibrazilian69):

Imi pare rau ca am dat funda deja, recomandarile tale sunt mai multw si mai faine(am citit o parte din ele deja lol)