| xKiddutz a întrebat:

Heyy, imi puteti spune si mie, niste proreclee ceva de genul ghost, ca intre amiciiii. stil helloween. daca se poate adicaaa. cu fantome, ghost ceva de genuul!

Răspuns Câştigător
| george5mh a răspuns:

Daca vrei porecle genul "ghost" uite: darky, fanthomas, haloven (cum se scrie exact), negru' de la opera alba, ex-ul lui bau-bau, warp-gate, sos-tartar (suntem la categoria COMICS)

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

thinking
*Fantomel
*Cimi [de la cimitir],
*Ciungu'
*Morty
*Ghostu'

Ah, am o gramada de idei dar nu-mi vin acum.waiting

| Karizma a răspuns:

Poi ce zici de Franky(frankenstine)Draco(dracula)Zgarciolac(Varcolac)etc.(nu imi vin acum in minteatat de multe)

| Lynnw534 a răspuns:

Kankiroibig grin