| ADRYENUSHAA a întrebat:

Heyy TPU vreau sa imi fac un nou id si nu am idei.Imi puteti da si mie cateva?(ma numesc adriana)

Răspuns Câştigător
| x33ItsiiDauEfecteDeHalucinatiex33 a răspuns:

Poi iti voi da niste idei de id gen:
adry_sweetii
adri.ana
adriana_dulceata_mik
doua_puncte_ics.adry ...alegi tu ceva

5 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Adriana.(numele tău)

Nu văd de ce dracu vă complicați atât cu un id, că oricum nimănui nu îi pasă dacă puneți "adriana.scumpik.sexy sau adriana. dulcick.ta".

| Deleb a răspuns:

Adry_4you
4adryusha

| hideaway a răspuns:

Uite:
adry_neboonik
adry_floricica
adryana_mikutza
adry_gingasa12
noboona_de_adry
Atatea idei am avut.

| wendy434 a răspuns:

Da iti recomand eu unul se cheama adrianaNuNimeresteCategoria
asta putea fi pusa la conversatii sau la tehnologie nu la comics-_-
comic=banda desenata amuzanta desi nici-o legatura cu id-urile-_-

| BananaSuparata a răspuns:

Adriana_sweet
adriana_papusik
adry_pisi_dulce
adry.ana_dulcica