| Tzitzi12 a întrebat:

Http://i.imgur.com/9A5LU.pngPrimul meu comics :x
sper sa va placa...

15 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Toti copii se cred mari smecheri ca o tras doua mazgalituri.Nu accepti criticile pa...Si dupa o sa zici ca ce ma bag si ma rog.Si nu,nu ai talent, mai bine lasa-te, fara suparare.

| Kanghu a răspuns:

E praf. Nu vrei sa accepti criticile? Nu puteai exersa 4 luni ca dupa sa iti prezinti creatiile care chiar merita postate?

| lalalalallll a răspuns:

E un banc.
-Cât costă o înghețată?
-1 leu.
Se duce la tatăl ei.
-Tată, îmi dai un leu?
-De ce, draga mea?
-Ărgh...Să ajut un om sărac.
-Ce bine îmi pare că ajuți oamenii! Dar pe cine vrei să ajuți?
-Pe vânzătorul de la înghețată!

În concluzie cu asta, grafica e de tot rahatul.

| AnneBre a răspuns (pentru lalalalallll):

Merci ca m-ai luminatlaughing

| yomisam a răspuns:

De fapt e comic nu comics, dar stai linistit e naspa

| EdiT a răspuns:

Nu pricep de ce are tac'su verdele ala in spatele c*rului straight face

Oricum mai trebuie lucrat!

| Andrei112011 a răspuns:

Idem ค๔เภค, grafica e proasta si nici nu iti dai seama care a cui e replica.

| iReal96 a răspuns:

Grafica cam slabuta dar ideea este buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naşpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e prima data...
Sa stii ca desi primul meu comic era misto crede-ma am lucrat mult la altele...
da nu le-am postat pentru ca imi era rusine.
Incearca sa faci chestii mai realiste si ceva mai clare si poate iti iese ceva.
Bafta!

| Tzitzi12 explică:

Da.in loc sa ma incurajati voi. ma descurajati.
@ EdiT tu ai fost perfect primada data nu?
La fel si ค๔เภค

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tzitzi12):

Auzi, îmi spun părerea.
Nu-ţi convine fă ce vrei. E o lume liberă fiecare cu părerea lui. Nu pot lăuda o mâzgălitură.

| HappyDay a răspuns:

Stefi tu esti in poza nu?rolling on the floor ma rog...e dragut comicu`! smug

| bibbssss a răspuns:

laughing mie imi plac
sincer acum!

| Euin3D a răspuns:

Jesus o_o ee. naspaa, fara suparare XD