| bureteleBob a întrebat:

Http://i.imgur.com/lDsRX.png am facut un comic nou

18 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

You know what is funny? Ca l-ai furat, numa scrisul e original, ai auzit de http://www.youtube.com/watch?v=I4Jr7r7qcew?

| Kanghu a răspuns:

Caracterele sunt luate, nu desenate. Doar scrisul este adaugat de tine. Fail.

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Tare faza. Dar incearca sa faci cu ideeile tale nu cu copiatwinking.

| GroparuVesel a răspuns:

Grafica e buna ideea la fel doar ca trebuie sa il faci mai lung si daca se poate mai amuzant...

| Cristianne a răspuns:

Și ce mai copiezi? Crezi că lumea nu își dă seama că e copiat?laughing"am lucrat cu orele la el".Daa, știu, nu cred că l-ai găsit prea ușor...

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Faza e tare dar data viitoare incearca sa vii cu idei originale.

| steph1y a răspuns:

Cine e doctorul? laughing tare faza big grin

| xXPsychO983 a răspuns:

Woow ce tare!laughing

| Puţifer a răspuns:

Uite, mi.ar plăcea dacă nu ai mai copia ideile altora.
În primul rând, ideea nu e a ta, iar grafica nici atât.
Grafica e luată de pe net, le ştiam numele, dar nu l-am reţinut.ಠ_ಠ
În fine... tu doar ai schimbat scrisul şi cam atât.
Ar fi bine dacă ai face ceva cu mânuţele tale şi nu le.ai copia de pe net. Atunci te-ai lăuda cu munca ta, nu cu a altuia şi în + cred că te.ai simţi mai bine.

| Zippy a răspuns:

Te pricepi, dar sa le faci si mai lungi

| PastilutzaColorata a răspuns:

Nu e de al tau e de pe siteu asta http://www.zambilici.ro/ :I

| Wladutz a răspuns:

Esti jalnic copile! Nu cred nici futu- ca tu l-ai facut! Nu ai cum sa faci un comic asa la "indemanarea" ta.Mai bine pleaca de aici.

| bureteleBob explică (pentru Wladutz):

Du-te dracu de hanticapat

| Wladutz a răspuns (pentru bureteleBob):

Avend in vedere prostia care o ai tu pe site nu ai dreptul sa comentezi la nici un user de aici!
Lasa-te de "comicuri"!

| Predat0r a răspuns:

Copiatorullllll

| NebunaticaSiteului a răspuns:

ha ha! tare faza! laughing)

| bureteleBob explică (pentru NebunaticaSiteului):

Mersi am lucrat cu orele la el. cu grafica m-am chinuit cel mai mult

| infires a răspuns (pentru bureteleBob):

Mda,cred ca ai stat cu orele ca sa il copiezi.
Ideea ti-a venit in timp ce te uitat la explosm.net, adica Cyanide and Happiness.