| Holyman a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/Georgeboss99/d4211464265da8.Eu si prietenii mei am creat un film numit Parodie Scary Movie! Un episod nou in fiecare joi de la orele 9 in sus! Episodul acesta se numeste Telefonul!

http://www.trilulilu.ro/Georgeboss99/08ee2e83629d74.Iar acesta se numeste Maimuta dar este partea 1! Partea 2 se va face maine! Sper sa va placa!

5 răspunsuri:
| Holyman explică:

Ma scuzati
LionHeart99 intreaba:
Http://www.trilulilu.ro/Georgeboss99/d4211464265da8 Ep telefonul

http://www.trilulilu.ro/Georgeboss99/08ee2e83629d74

Ep 2 Maimuta partea a 1a

| Holyman explică:

Iar am gresit ma scuzati la comentarii la primul e ep 2 Maimuta partea 1 si la a doua este ep 1 telefonul

| Holyman explică:

AdutzzaVreaFunditze de ce crezi ca am pus parodie in gata? Ca sa para amuzant nu este de speriat doar de amuzament!

| acestaesteunnume a răspuns:

Nu e un serial prea reusit, pe mine nu m-a speriat deloc (:

| acestaesteunnume a răspuns:

Eu nu am ras deloc straight face