| denisssssss a întrebat:

Imi dati si mie niste Anime.uri bune? Tin sa mentionez ca am vazut: toata seria Naruto
Death Note
Bleach
Nanatsu no taizai
One punch man
Sword Art Online
Boku no hero academia
Parasyte Maxim
Blue exorcist
Seria dragon ball
High school dxd
High school of death
Attack on Titan
Dead man wonderland
Cowboy beboop
Code geass

Răspuns Câştigător
| Flammachiu a răspuns:

Fullmetal Alchemist (Brotherhood)
Hajime no Ippo (Rising, New Challenger, Champion Road)
Great Teacher Onizuka
Monster
Major s1 s2 s3 s4 s5 s6
Nana
Berserk 1998
Psycho-Pass s1 s2
Fate/Zero (astea sunt multe incepe cu 2011)
Ookami to Koushinryou s1 s2
Beck
Bakuman. s1 s2 s3
Angel Beats!
Overlord s1 s2 s3
Akira
Black Lagoon
Kimi ni Todoke
Phantom: Requiem for the Phantom
Wolf's Rain
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha
Darker than Black: Ryuusei no Gemini
Golden Time

sunt multe spune ce gen vrei sa fie mai usor next time

4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Tokyo ghoul, serami no seraph, another dacă îți place misterul. Eu doar pe astea și devil's line le-am văzut, iar acum sunt la naruto shippuden deci nu îți pot da mai multe.

| denisssssss explică (pentru teo530):

Daca vezi naruto shippuden nu o sati para ceva mai bun ca el, mai bine nu te uita si lasa.l pe sfarsit laughing

| teo530 a răspuns (pentru denisssssss):

Sunt deja în shippuden deci nu-l pot lăsalaughinglaughing. Tokyo ghoul chiar merită văzut(normal că nu o să fie ca naruto dar tot e super), despre celelalte menționate: devil's line e cu vampiri de care mi s-a luat dar am primit recomandare ca e bun așa că m-am uitat chiar dacă nu-i cine știe ce; another e despre o clasa blestemata iar fiecare generație care învață în acea clasă e condamnată la moarte până ce găsește persoana deja moartă din acel an; serami no seraph e tot cu lupta vampiri-oameni dar aici vampirii folosesc săbii speciale care absorb sange, iar oameni echipament blestemat. Dacă îți place sau nu și dacă le vei viziona e alegerea ta dar îți spun că mie nu mi-a părut chiar așa rău ca le-am văzut, nici de devil's line de care ți-am zis ca m-am saturat de vampiri.

| NarutoTheGAMER a răspuns:

Tokyo Ghoul, One Piece, No Game No Life, Hunter X Hunter

Sper că ți-am fost de ajutor