| Elenachirila1996 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum se numea desenul acela animat vechi ..nu mai știu exact pe ce program era difuzat dar știu ca era cu niște adolescenți... sau o familie, ideea era ca aveau diferite misiuni și rezolvau diferite puzzeluri si joculețe logice, era destul de interactiv.? Mulțumesc mult

2 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! te poti referi la Power Rangers? este super tare, vechi si cu adolescenti cu o putere mistica si cu atributii supranaturale! sau te referi la Cartea cartilor? Pe Da Vinci Learning sunt desene de cultura generale! Incearca sa urmaresti programul! big grin Raspuns castigator? big grin

| Arietyx a răspuns:

Ai putea da mai multe detalii? rolling on the floor