| lSarcastiquel a întrebat:

Imi puteti recomanda niste anime-uri romance, comedy? Am vazut : Kaichou wa maid-sama, Ao haru ride, Ookami to kuro ouji, Sukitte ii na eu, Inu x Boku SS, Itazura na Kiss, Tonari no kaibutsu-kun, Akatsuki no yona ( chiar daca nu e foarte romantic), Tokyo Mew mew, Shugo Chara, Lovely Complex, Paradise Kiss, Special A, Ouran High School, Amnesia, Diabolik Lovers, Earl and Fairy, Baka to Test to Shoukanjuu, Inuyasha, Sankarea, Sao, Kaze no stigma, Brothers Conflict, Fruits Basket, Bokura ga ita, Boku wa sukunai tomodachi, Sakura no pet kanojo, Vampire Knight si Kamisama Hajimemashita. Acum am inceput sa urmaresc Bokura wa Minna Kawaisou, dar nu imi prea plac personajele. Sunt conturate frumos, dar au caractere plictisitoare ( Inafara de Shiro ) laughing. Deci, intrebarile mele sunt :
1. Ce anime-uri stiti ( in afara de cele enumerate mai sus) care sa aiba romance si niste personaje frumoase sau cat de cat interesante?
2. Imi puteti recomanda niste anime-uri ( nu trebuie neaparat romance) in genul Fairy Tail? Adica sa aiba o poveste interesanta, personaje frumoase si amuzante?
3. Si cam ce anime-uri stiti, in care sa existe un baiat puternic si sa fie protectorul unei fete? Sau ceva in genul Aktasuki no yona, Inu x Boku SS.
Funda si multumesc.

2 răspunsuri:
| ichigo1234 a răspuns:

In sfarsit o intrebare pe gustul meu. Ai mentionat ca animeurile nu trebuie sa fie neaparat romance, deci ti-as recomanda bleach, naruto, naruto shippuden, naruto akippuden(inca nu a aparut, dar o sa apara si este vorba cam de acelasi lucru ca in naruto shippuden movie7:the last)