| KubetiiOO a întrebat:

Imi puteti trmite niste linkuri unde sunt poze de-alea amuznte cu troll face,faze cu derp si derpina,true story,forever alone?Funda la cele mai faine si bune linkuri!PUP:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe www.ragete.com in limba romana

| KubetiiOO explică (pentru anonim_4396):

Esti super misto!:* Mersii mult!

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Se numesc meme faces şi "fazele amuzante" se numesc rage comics, dacă nici atât nu ştii nu meriţi să-ţi dea nimeni nimic.

| KubetiiOO explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Esti cam proasta.Stiu si eu cum se zic dar la cati prosti sunt cei de aici si se dau destepti ca tine am scris in romana!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru KubetiiOO):

Nu te-am insultat în vreun fel.
Şi nu poţi să le "traduci",pur şi simplu scrii în engleză, că aşa sunt ele original scrise.Şi nu mă dau deşteaptă, pălămidă defecată.

| GirlLăvHell a răspuns:

Bine ca esti tu desteapta

| VeveAnn a răspuns:

Pozele alea se fac pe site-ul asta http://ragemaker.net/

| chupa a răspuns:

Pe www.fupa.ro sunt o droaie

| KubetiiOO explică (pentru chupa):

Mersi! cum ai reusit sa gasesti intrebarea asta laughing?

| chupa a răspuns (pentru KubetiiOO):

Era la sugestii tongue