| sweetys a întrebat:

Imi recomandati si mie niste site.uri sau pagini pe Facebook unde sa pot sa citesc manga? Si as mai vrea si nume de manga pe care le.ati cititi( imi plac cele de dragoste), dar sa fie terminate. Nu as vrea sa ma apuc de mai multe sa le citesc si sa nu stiu la nici una finalul.

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Mangafox, mangahere, mangareader, kissmanga, mangapanda.
Nu prea citesc eu manga, dar am intalnit unele foarte frumoase. Incearca: Taiyou no ie, Yumemiru Taiyou, Hirunaka no ryuusei, Strobe edge, Dengeki Daisy si Ao haru ride.

| Mayhem666 a răspuns:

Uite aici un site unde poti citi gratis orice manga doresti:

http://www.mangatown.com

Asta e lista mea cu manga pe care le-am citit, deci sunt deja terminate:

https://myanimelist.net/mangalist/AnimeLover6051?status=2

Recomand in special Hibi Chouchou, 360° Material, Kiss made no Kyori. Mai sunt si altele faine acolo de asemenea.
Sper ca te-am ajutat. Spor la citit.

| RainmakerX a răspuns:

Mangafox, kissmanga
O manga romance terminata pe care am citit-o este Nisekoi.
Am citit si ReLife, Soredomo Sekai dar acestea nu sunt terminate.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Mangareader.com

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Mangafox.
To love-ru este manga si e de dragoste dar poate fi cam nepotrivit, parerea ta.