| BlackRaven45 a întrebat:

Îmi spuneţi un anime gen Kamisama Hajimemashita? Adică amuzant şi cu o poveste drăguţă de dragoste. Nu e nevoie să-mi daţi anime-uri cu baiat jumate animal

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut si Kamisama no asobi, dar este gen harem. Mi-a placut anime-ul, si la sfarsit e putin trist, dar continuarea e frumoasa.

| BlackRaven45 explică (pentru anonim_4396):

Kamigami no Asobi vrei să spui? L-am văzut. Este foarte drăguţ. Este printre preferatele mele. Stai...ce continuare? Scuipă tot! 0-0

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRaven45):

Asa, Kamigami... nu, la continuare ma refer la sfarsitul sezonului, adica, am spus la sfarsit, adica atunci cand Loki incerca sa-si salveze prietenul si cand ea a plecat din lumea lor si dupa, fericit cand ei au venit la ea. Dar sper sa fie si sezonul 2. Si Loki sa ramana cu fata. :3

| Nanami利 a răspuns:

Inu x boku ss.^^

| khaterin a răspuns:

Inu x boku secret service sau inuysha

| alasca444 a răspuns:

Sword Art Online e super misto are si sezonul 2 ai sa vezi daca te uiti

| 0KawaiiNeko a răspuns:

Mie mi-a plăcut Soredemo Sekai wa Utsukushii. Și Akatsuki no Yona ( este ongoing ) happy

| 언니 a răspuns:

Poti incerca Ookami shoujo to kuro ouji, e destul de amuzant si romantic+ are o grafica excelenta happy

| 언니 a răspuns:

Ookami shoujo to kuro ouji ^^