| NaLucy a întrebat:

Imi ziceti ceva anime faine da sa aiba mai mult de 50 de episoade si o scurta descriere la ele? Dau funda la raspunsul care mi-o recomandat cele mai faine anime.
A da si am vazut Naruto(Naruto shippuuden) Bleach, Fairy tail si Regele saman happy Multumesc happy

4 răspunsuri:
| khaterin a răspuns:

Fairy tail chiar e super, eu iti recomand inuyasha : in film e vora de inuyasha care e jumatate demon si o fata de 15 ani kagome care putea sa se ntoarca in timp in epoca feudala unde se intalneste cu inuyasha si se imrietenesc. e foarte fain animeul t-il sugerez :*

| NaLucy explică (pentru khaterin):

Am uitat sa il scriu mai sus dar l-am vazut si pe Inuyasha laughing Scuze...

| BloodyAlice a răspuns:

Elfen Lied

| Yukii3 a răspuns:

One piece,Pokemon,Beelzebub,Inazuma Eleven,Sailor Moon,Dragon Ball (Z,GT),D Gray Man,Bakugan, Soul Eater, Nana, FMA, Hunter x Hunter...cam atat stiu happy