| MJ4everkingofpop a întrebat:

In ce episod din naruto credeti ca se va intoarce Sasuke in Konoha?

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Singurul care stie este Kishimoto. Vom vedea cum continua manga...

| ryuu a răspuns:

Sasuke se va intoarce in Konoha undeva pe la episodul 99999. (ironic)
Cand vrea Masashi Kishimoto.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Cred ca atunci cand se va termina razboiul si dupa ce naruto il va invinge si convinge pe Sasuke Naruto.

| OtakuForever a răspuns:

Inca nu stim cand se va intoarece el, cred si sper ca prin ultimele episoade din Naruto Shippuden, daca nu chiar ultimul episod. Sperem ca asa va fi si va face Masashi Kishimoto.

| Sarai a răspuns:

Sincer eu una am pierdut speranta ca Sasuke se va intoarce in Konoha...A trecut prea mult timp de cand el a plecat si acum e prea orbit de ura si de dorinta de razbunare.Dar oricum, mi-ar placea sa ma insel si sa-l vad din nou pe Sasuke in Konoha.

| mirelutza21 a răspuns:

Cred ca vroiai sa zici Naruto Shippudenhappy Pai in manga de exempluthinking, el practic se intoarce in Konoha, doar ca nu cum te-ai astepta tu...El nu se intoarce pentru a ramane si sa fie totul cum era inainte, el de fapt are niste lucruri de rezolvat acolo(are legatura cu clanul Uchiha)happy Eu nu stiu daca ai citit manga si nu vreau sa dau spoilere deci de aia am spus doar atat.Pe parcurs vei afla ce se intampla, dar oricum banuiesc ca la sfarsitul serialului se va intoarce avand in vedere ca principalul scop al lui Naruto (dupa cel de a deveni Hokage) e acela de a-l aduce pe Sasuke inapoi in sat si sa fie exact asa cum era la inceput, poate chiar mai binewinking Asta e parerea mea, acum nu stiu.thinking vom trai si vom vedealaughing

| 5467893 a răspuns:

Inca nu stiu nici eu pentru ca nu am ajuns la episodul acela dar eu cred ca Sasuke se va intoarce sau il va convinge Naruto sa se intoarca