| ClauditaSmile a întrebat:

In desenul animat Dragon ball z, dupa ce s-a baut Vehita cu Goku, Vegita a plecat pe planeta Namek unde era Freeza. Vreau sa va intreb daca ajutoarele lui Freeza erau tot Saiyani? La fel Saiyani erau si cei din echipa Gineu?

Răspuns Câştigător
| edyson142 a răspuns:

Tot ce pot sa iti spun e ca freeza iau omorat pe totii, ramase dar vegeta si unul chelios departea lui care era sayani doar moare si cheliosul si ramane doar vegeta care il tradeaza, aaa si fratele lui goku care e omarat d picolo.dar atat stiu sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| AncientEmperor a răspuns:

În momentul în care Vegeta ajunge pe Namek nu mai erau decât 3 saiyani în viață în întreg anime-ul, dând la o parte filmele. Vegeta, Goku și Gohan! Înainte însă, adică în Saiyan Saga, erau prezenți și Raditz, fratele lui Goku și Nappa. Întreaga rasă a saiyanilor a fost exterminată cu mult timp în urmă...