| anonim_4396 a întrebat:

Insula Parcamemella... Ceilalti vor aparea in part 2 http://i.imgur.com/OTE7X.png

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Oare de ce te dor coa.tele?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HaruhiFujioka a răspuns:

Foarte fain comicu! Sa faci repede partea a 2-a ca ma tii in suspans! Apropo, ma bagi si pe mine in comic? Plzzzz muuuult. Te rog dulce ca o savarina!

| xNirvana a răspuns:

Funny; D.
Si chill people ca nu va pune pe nici unu, mamaligaru asta. rolling on the floor

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ms ca m'ai bagat:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare ce s.a intamplat cu minee? puppy dog eyes sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de ce toata lumea imi scrie numele gresit? :3 `ciuzzy` in loc de `ciiuzzy` laughing)

| NyanUnicorn a răspuns:

Si eu si eu si eu si eu si eu! Plssss n-am aparut in viata mea intr-un comiic! Te rog, dulce ca o savarina! Apropo, ff misto comicul!