| teo530 a întrebat:

Întrebare pentru fanii Naruto: cu cine va ajunge Sakura să fie împreună? Cu Sasuke sau Naruto sau altcineva? La Lee nici nu mă gândesclaughing.

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Sasuke

| Treaem24 a răspuns:

Urmareste boruto si vezi cu cine rămâne ca doar e continuare naruto

| teo530 explică (pentru Treaem24):

Din păcate mai am mult până la borutosad, sunt la naruto simplu episodul 35.

| Treaem24 a răspuns (pentru teo530):

Iti spusă colegul cu cine rămâne iti strica distracția de a nu sti cu cine ramane

| teo530 explică (pentru Treaem24):

Lasă că am deja ceva întrebări la care abia aştept să aflu răspunsul.

| Treaem24 a răspuns (pentru teo530):

Ok succes

| teo530 explică (pentru Treaem24):

Ms

| PumpkinDoll a răspuns (pentru teo530):

Sasuke vrea sa-si omoarte fratele(al carui nume e Itachi)pentru ca atunci cand Sasuke era mic, Itachi a omorat intreg clanul(inclusiv si pe parintii lor), lasandu-l doar pe el in viata.Intr-un final Sasuke il invinge pe Itachi, mai bine spus...Itachi se lasa invins pentru ca voia sa fie omorat de sasuke, un alt uchiha la fel ca el.Cand sasuke era mic si si-a gasit parintii morti si pe Itachi in camera cu ei, l-a intrebat de ce a facut asta, itachi mintindu-l''Doar pentru a vedea de ce sunt in stare''adevarul fiind altul, sasuke n-ar fi inteles pentru ca era prea mic.Si e o forma mai avansata de Sharingan, care se numeste Mangekyo Sharingan, pe care si sasuke ajunge sa-l stapaneasca.Naruto o sa vorbeasca cu tatal sau mort (Minato, al 4-lea hokage)si o sa-l intrebe de ce a inchis vulpea in propriul sau copil, acesta spunandu-i ca a avut incredere in el si stia ca va putea sa ii preia controlul.Sharinganul pe care Kakashi il are e de la colegul lui de echipa de cand erau mici(Obito Uchiha),i l-a dat intr-o misiune cand pe Obito a picat o stanca si partea libera pe care era ochiul era nevatamata(mai incolo o sa aflii ca Obito e in viata)Toate satele or sa se uneasca,uitand de conflictele din trecut,pentru a lupta impotriva lui Madara Uchiha(acesta ajutat de Obito)Acesta voia sa faca o lume unde nu mai existau rele,lumea asta fiind doar o iluzie. Dupa ce e invins,apare Kaguya(prima persoana care a avut chakra,sau mai simplu,primul shinobi)Dupa ce Naruto,Sasuke, Sakura si kakashi reusesc s-o invinga, se duc inapoi in sat, Naruto si Hinata se casatoresc, Sasuke pleaca din sat si dupa Naruto devine al 7-lea hokage.

| teo530 explică (pentru PumpkinDoll):

Puu! Afurisitule!laughing Păi tu-mi dai spoilere? Am citit doar primele 3 rânduri şi restul după ce termin ultimul episod din borutolaughing

| alina232croitoru a răspuns:

Sasuke cu sakura si naruto cu hinata

| teo530 explică (pentru alina232croitoru):

Ms. Trebuia să mai aştept cu funda dar asta e.