| zsygab a întrebat:

Intrebarea mea este:
I: Cum bagi un elefant in frigider din 3 miscari?
R: 1. Deschizi usa.
2. Bagi elefantul.
3. Inchizi usa.
I: Dar cum bagi un rinocer din 4 miscari?

Daca nu stiti raspunsul, o puteti gasi aici: http://www.facebook.com/www.8P.ro?sk=app_4949752878

5 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Ma uit de 10 minute la intrebarea ta si tot nu inteleg ce e comic la ea.

| ClownFish a răspuns (pentru Trinitas):

Idem...straight face
*Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris... blah, blah*

| Popcorncubranza a răspuns:

1. Deschizi usa 2. Scoti elefantul 3. Bagi rinocerul 4. Inchizi usa

e simplu oh go on toti o stiubig grin

| soADE a răspuns:

O bag pe mata in frigider din 5 miscariwinking. 1. ii dau una ca a facut un retardat/retardata ca tinewinking. 2. deschid usa. 3. o bag in frigider. 4. inchid usa! laughing

| teodora96_1369 a răspuns (pentru soADE):

Si a cincea miscare care e? k tu ai facut doar 4... big grinbig grinbig grin