| teo530 a întrebat:

La naruto mic pe la episoadele 95-103 (când naruto şi jiraya au găsit-o pe tusnade pentru a deveni al 5 hokage) la sfârşitul episoadelor în ultimele secunde îi arată pe naruto, sasuke, sakura şi kakaşi undeva într-un loc polar, cu munţi de zăpadă şi acolo se luptă cu alţi ninja sau ce or fi ei. De ce apare asta? Mi se pare că îmi iau spoylere aşa.

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Poți să lași un link ceva? Că nu îmi dau seama.
Cel mai probabil e reclamă la primul film. Naruto Ninja Clash in the Land of Snow.

| teo530 explică (pentru ??c???):

Am căutat filmul şi aşa e. Ms!

1 răspuns: