| IoanaAna2k17 a întrebat:

M.am apucat de Naruto.Sunt la episodul 160, cum va fi mai departe Sasuke se intoarce?
Cum e Naruto Shippuden ce se va intampla?

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Nu merita sa mai continui seria. Eu am abandonat anime-ul de mult timp si am inteles cum ca s-ar intoare sasuke, dar foarte tarziu prin sezonul 2, deci ai avea foarte multe episoade filler (fara legatura cu povestea, doar de umplutura) de vazut si parerea mea e ca nu merita.
Naruto e un anime overrated, cu o poveste mai mult pentru copii. Fiecare cu gusturile sale pana la urma, alegerea ta daca sa te mai uiti sau nu la el. Mai bine citeste manga daca ai de gand sa alfii ce se intampla cu Sasuke cat mai repede.

| zurick a răspuns:

In Naruto nu nu se va intoarce, in Shipudden da, dar mai ai de urmarit actiunea pana la momentul intoarcerii.Pana sa se intoarca il vei vedea integrat intr-o alta echipa formata de el cu scopul de a-si ucide fratele.
Mie mi-a placut acest anime. Daca mai ai alte intrebari mi le poti adresa, desi cred ca cel mai bine ar fi sa nu mai cauti spoillere si sa te uiti singur.

| SG1995 a răspuns:

Da se va întoarce, dar fix la finalul seriei Naruto Shippuden. Nu știu dacă să recomand serialul sau nu. Eu personal abia dacă am văzut vreo 60 de episoade din Naruto, pe TV când era pe Jetix, și țin minte că parcă prin 2009 m-am apucat de Shippuden. Oricum dacă îți place anime-ul merită plotul e destul de fain. Shippuden are 400 de episoade, iar acum m-am apucat de Boruto, care povestește aventuriile fiului lui Naruto.

| BotezanDaniel a răspuns:

Nu mai urmaresc Naruto, am urmarit in manga destul de mult din, Shippuden partial, dar acum Naruto a devenit un serial de rezolutie proasta si coregrafie de nota 5.Este facut in graba, caci povestea este scrisa deja in tip de benzi-desenate. Uita-te la KUROSHITSUJI, nu are multe episoade! big grin

| IoanaAna2k17 explică (pentru BotezanDaniel):

Despre ce e vorba in KUROSHITSUJI?

| BotezanDaniel a răspuns (pentru IoanaAna2k17):

Http://animezup.com/forum/Thread-Kuroshitsuji Vezi aici primul comentariu! :D Este magnific, este apreciat.