| skl95 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un desenator?

6 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Paul Muresan e un animator independent. Nu stiu daca se baga in proiecte de animatie dar poti cauta pe Google din animatiile lui si eventual il poti contacta prin pagina lui pe Facebook. Bafta.

| Violleta2022 a răspuns:

Firmele de proiectanti si arhitecti au si desenatori.
Acum depinde in ce oras esti tu, ca sa cauti o firma prin imprejurimi.

| skl95 explică (pentru Violleta2022):

Mersi dar eu cautam un desenator fix pentru desene animate, nu stiu daca ei se ocupa cu asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru skl95):

Si ce te-ar face sa crezi ca aici ai putea gasi un asemena desenator, care-i un site cu 90% copii?

| skl95 explică (pentru Violleta2022):

Na nu stiu, poate am noroc de cineva. Stiu ca sunt si copii aici dar eu am selectat cv pe TPU sa imi raspunda doar adultii, ma rog asa aparea acolo gen aceasta optiune.Nush cat e de adevarata dar na laughing)

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Da, este utilizatorul TPU Gabitu698 care cred ca te poate ajuta