| sysyu a întrebat:

Ma scuzati dar nu stiu ce are asta si nu ma mai lasa sa raspund la antrebari ca nu prea ma pricep ca sunt ancepator?

Răspuns Câştigător
| VuvuzelaLove a răspuns:

Pai,depinde se poate si de la asta... dar eu personal nu am patit-o niciodata.dar cred ca stiu care este problema, ori cand scrii si dupa aia vrei sa dai "Raspunde" nu te lasa deoarece ori ai pus prea multe "..." ori "," ori ai scris gresit. Incearca sa te uitiwinking

2 răspunsuri:
| Ssshadow a răspuns:

Sunt mai multe motive
Ai pus prea multe semne de punctuatie
Ai vorbit vulgar
Ai gresit contextul
Etc.

| SayYesForIceCream a răspuns:

Mai intai invata sa scrii straight face Ca nu e "a" e "i" respectiv "î"