| Sarahchan35 a întrebat:

Mai este cineva interesat de RPG forumist pe un forum de genul celui din link?
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro

6 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Mai sunt oameni interesati de anime. Din pacate cei care stateau pe forumuri au cam imbatranit. In ziua de astazi, majoritatea stau pe servere de discord crying M-am uitat pe forumul de mai sus, este facut in stil vechi si e super. Sper sa ramana. Vad ca sunt destul de "culti" laughing) oamenii de pe forum(stiu multe animeuri variate, la anime vs anime)
Btw nu ma considera vreun incepator laughing
https://myanimelist.net/profile/Allen44
Mai am de lucrat, dar ma straduiesc laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

Acum vreo 4-5 ani eram adepta forumurilor. Chiar imi petreceam mult timp pe ele. M-am uitat peste forumul din link-ul tau. Chiar imi provoaca un sentiment de nostalgie. E super. Totusi nu prea sunt practicanta de RPG. Si cand am fost am facut in engleza. In romana nu imi suna prea bine laughing Cum a mentionat si baiatul de mai sus, cei ce stateau pe forumuri au cam imbatranit. Nu mai sunt oamenii interesati de ele. Din pacate. Asta e. Tot ce folosim se va invechi la un moment dat si vom trece la altele. De la Skype, Yahoo! Messenger, forum-uri, Facebook la Discord, Snapchat, Instagram. Pe urma lasandu-le si pe astea si aparand altele. Asta e.

Am sa mai trag un ochi la forum, haha.

| Sarahchan35 explică (pentru BlackRaven45):

Asta asa e, dar vad ca incepe sa mai prinda, chiar daca majoritatea din cei activi suntem cu varste peste 20 de ani ^^
In ziua de azi, ajungand la 19 membri activi pe un forum, eu consider asta destul de reusit ^^

| Sarahchan35 explică (pentru Romeo44):

Esti destul de versat si tu in Anime ^^

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Sarahchan35):

Da. Chiar e mare lucru sa ai 19 membri activi pe un forum.