| RobertG101 a întrebat:

Mai tine cineva minte de vechiul desen Chris Colorado? Pacat ca nu s-a mai facut un al doilea sezon. Dar oricum, ma bucur ca macar Samurai Jack are "oarecum" un final.

10 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Oarecum nu este vezabil, doar daca nu ai vazut sezonul 5, lucru pe care se pare ca il stii.
In caz contrar, IDW a publicat benzi desenate cu 20 de numere cu ce s-a intamplat in ultimii 50 de ani cu Jack

Răspuns utilizator avertizat
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

De aceea se numeste "Reboot" si daca te uiti bine, e mult mai fidela originalului decat pare. Fereasca Domnu ca nu avusese aceeasi soarta ca Teen Titans.

Răspuns utilizator avertizat
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Este un reboot deoarece regulile folosite in primele 4 sezoane erau menite pentru un public mai mic.
Faptul ca acum Jack poate taia oameni si nu roboti si acum are PTSD(adica ganduri suicidale si cosmaruri) este altceva.Plus ca acum sabia a fost scoasa din joc la inceputul seriei.

Dar sentimentul tau mix probabil e acesta:totul a fost prea scurt si nu apucase sa explice totul. Putea fi mai rau, putea fi doar un film de 2 ore jumate si gata, Aku e mort.

Răspuns utilizator avertizat
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Cum zici. Daca tot vorbim de Gendy Tartakovsky, Hotel Transilvania are acum un serial si e foarte amuzant. Poti sa te uiti acum.

Răspuns utilizator avertizat
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Corectie,poti sa te uiti pe net la desen.Singurele animatii care le vad pe tv sunt pe Comedy Central si da, e vorba de Archer, Family Guy si Drawn Together.
Daca vrei iti dau linkul.

Răspuns utilizator avertizat