| IchigoKurosaki a întrebat:

Merita sa ma uit la episoadele 64-108 (episoadele filler) din Bleach? Va rog sa specificati si motivul pentru ca sunt foarte nesigur pe mine sa ma uit sau nu deoarece contine ichigo in ele si nu prea inteleg vreo ceva daca trec direct la 109 de la 63. Dau funda la cel mai atractiv raspuns.

3 răspunsuri:
| AndreiDanut1996 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa te uiți la episoadele Fuller din Bleach
Eu m-am uitat și la filtre și pot spune ca nu am rămas dezamăgit de ele pentru ca nu erau plictisitoare.

| MishuMi a răspuns:

Nu am urmărit Bleach, dar îți pot spune că nu ești nevoit să te uiți la episoadele filler, deoarece ele nu schimbă cu nimic cu privire la povestea principală a unui anume. Atâta timp cât vrei să te axezi pe firul narativ al unui anume(povestea din manga), poți trece liniștit peste fillers.