| Alfonso a întrebat:

Noroc! Serialul animat Spectacular Spider-Man, din 2008 cu 26 de episoade,dupa mine cel mai tare serial ce il are in centru pe "Spidy,vecinul prietenos".Oricum ultimul episod lasa o portita de iesire,te lasa cu sufletul la gura,dar... tipic serialul a fost anulat(eu cred ca l-au anulat pentru ai face loc noului"Ultimate Spider-Man",unde apar toti supereroii din Avengers,si este construit in aceeasi maniera ca filmul Avengers,nu se ridica la calitatea lui Spectacular Spider-man)! Oricum,a fost anulat,ma intrebam,oare nu exista nicio banda desenata pe care as putea sa o citesc,ceva ce sa continue? Ma gandesc poate serialul a fost inspirat dupa o banda desenata,si desi serialul nu a mai continuat povestea, poate banda desenata o continua... Daca stiti cumva cum se numeste o banda desenata care ar continua povestea din Spectacular Spider-Man, va rog spuneti-mi si mie! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| XxELOKxX2013 a răspuns:

In primul rand se scrie spidey si in al doilea rand nu NU exista o banda desenata care sa continue