| 2018jupanul a întrebat:

Nu ma astept a imi raspunde cineva la intrebarea asta. Era acum vreo 7-8 ani o banda desenata cu magie, in care erau multi vrajitori si mai era si un tip rau, chel si cu barba lunga si saten, care tragea sufletul unui om din gura acestuia (asta imi amintesc despre ea). Mai imi aduca aminte ca in banda aia desenata mai era si un grup de 3 fete, care la fel puteau si ele sa fure suflete. Daca stie cineva as fi recunoscator sa imi spuneti cum se numeste.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mie mi-au furat două fete sufletul. De atunci țin gura închisă când vorbesc cu fetele.