| happinesshasnoend a întrebat:

Nu stiti daca va aparea sau daca a aparut mai demult cu revista bravo seria Amurg? Si daca stiti ce carti vor urma sa apara?

Răspuns Câştigător
| izabelageorgiana a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar revista Bravo este in parteneriat cu editura Leda, iar seria Amurg este a editurii Rao, deci n-au nicio sansa sa apara. Actual se da seria Academia Vampirilor, ce va mai tine multe numere si pe care ti-o recomand (este geniala).

2 răspunsuri:
| VittorioV a răspuns:

Da, se pare ca va aparea in data de 4 iunie.Si colectia va fi impartita in 9 carti (cuprinzand cele 4 volume ale seriei ).Dar mai intai sa vedem daca chiar e adevarat.
Sper ca te-am ajutat!happy

| Yubitordeanime23 a răspuns:

Nu a aparut inca
dar s-ar putea sa apara peste 4 zile