| Sarai a întrebat:

Nu stiu la ce anime sa ma mai uit sad Sugestii?

12 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Ano natsu de matteru,Ano hana,Natsume Youjinchou,Honey and Clover,Bokura ga ita,K-on,Tsuritama,Ookiku Furikabutte,Danshi Koukousei no Nichijou,Toradora,Zetsuen no tempest,Ao no exorcist,Shingeki no kyoujin,Neon Genesis Evangelion,Higashi no eden,Magi: the labyrinth of magic,Puella magi madoka magica,Chrono crusade,Gintama, Karneval.
Şi nişte filme:Whisper of the heart, Hotarubi no mori e, Kotonoha no niwa, The secret world of Arriety.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Http://myanimelist.net/animelist/Vyo-chan
Aici e lista mea. Sau dacă vrei îţi recomand eu unul sau mai multe.

| Zoey112 a răspuns:

1. kaleido star
2. mew mew power
3. mermaid melody
4. shugo chara
5. kaichou wa maid-sama
6. la corda doro
7. sword art online (sao)
8. kirarin revolution
9. fairy tail
10. gokujou mecha mote iinchou
11. yumeiro patissiere
12. kamikaze kaitou jeanne
13. mamotte lollipop
14. black butler
15. tonari no kaibutsu-kun
16. sugar sugar rune
17. special a
18. hyokoy
19. avatar the last airbender
20. bokura ga ita
21. kyou koi wo hajimemasu
22. rave vs fairy tail
23. sakurasou no pet
24. sukitte ii na eu (say i love you!)
25. amnesia
26. shiki
27. hyouka
28. bakuman
29.persona 4
30. zero no tsukaima

| Cristian2003 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te uiti la Naruto nu pentru ca mie imi place dar am vazut ca profilul tau de TPU are o imagine cu Mei terumi, dar am si eu o intrebare pentru tine, care e animeul tau preferat?

| Sarai explică (pentru Cristian2003):

Am vazut Naruto.Sii am mai multe animeuri preferate dar cel mai mult mi-au placut Naruto ( Naruto Shippuden ) si Death Note happy

| Stella17 a răspuns:

Buna cred ca e mai bine daca te uiti la Dragon Ball daca nu l-ai vazut este un anime asemanator cu Naruto si este Dragon Ball Kai, GT, Z

| Antyss08 a răspuns:

Tatus raspuns: In asteptare Editeaza
Code Geass
Shingeki no Kyojin
Avatar: The Last Airbender
Avatar: The Legend of Korra

Răspuns utilizator avertizat
| Dalyan a răspuns:

Ce genuri preferi?

| Alezuza a răspuns:

Pai uite niste animeurisickCu vampiri:Karin,Vampire knight,Rosario+Vampire,Black blood brother,Shiki,Dance in vampire bund
-Cu zombi:Sankarea
-De groaza:Another,Ao no exorcist,Hell girl,High school of the dead,Soul Eater,Elfen lied,Mirai Nikki,Deadman wonderland,
Actiune/Supranatural/Comedie:Naruto,Fairy tail,Death note,Kuroshitsuji,Black Rook Shooter,Code gess,Clannad(asta e si comedie dar si drama) Maoyuu maou yuusha,Shaman King, InuXBoku SS, Ouran High school host club
_Romanta :Amnesia, School days, Kaichou wa maid sama(asta e si comedie).Cam atatea mi-au venit acum in minte.

| girlggg a răspuns:

Nana

| ShinyAngel a răspuns:

Depinde ce genuri preferi. Daca vrei ceva mai copilaresc si fantastic iti sugerez ''Tokyo Mew Mew'', ''Digimon'', ''Card Captor Sakura'', ''Shugo Chara'', ''Nanatsurio Drops, daca vrei ceva romantic iti recomand ''Nana'', ''Say I love you'' (mai e si o denumire japoneza, dar TPU nu ma lasa sa o scriu pentru ca zice ca e greseala de scriere), ''Kaichou wa maid sama'', ''Lovely Complex'', iar alte recomandati, cu putin mai multa actiune, despre care cred ca ai auzit sunt ''Death Note'' (preferatul meu), ''Code Geass'', ''Naruto'', ''One Piece'', ''Fairy Tail'', ''Bleach'', ''Shaman King'', ''Full Metal Alchemist''. Si uite si ceva mai, cum sa zic eu, cu aventura si personaje optimiste? In fine, astea ar fi ''Beyblade'', ''Inazuma Eleven''. Mai sunt si altele, dar acum astea mi-au venit in minte.
Sayonara!