| eliaclodia a întrebat:

Oare, la specii extraterestre, tot barza ii aduce pe copii?

Răspuns Câştigător
| Couragebv a răspuns:

Da normal, au si aia o barza extraterestra smechera tare care arunca cu copii extraterestri in toate partile.

11 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

No no no no no...

Ai inteles gresit si corect! La speciile extraterestre tot barza i aduce pe copii numai ca ii cere spaga iar dupa aia barza ii scuipa pe copii ca sa aiba noroc in viata! Traditie de ***!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Copii extraterestrilor nu sunt adusi de barza...
La ei ursul grizzly aduce copilul smug

| eliaclodia explică:

Nu m-am facut inteleasa. Poate totusi trebuia sa procedez altfel. Tu cum i-ai explica unui copil? Mi-a povestit cineva ca mult timp a crezut ca plozii vin de sub brat. Am ramas interzisa. Si prima sarcina a fost din nestiinta.

| Popcorncubranza a răspuns:

Nu nu nu no talking Pe acolo copiii sunt adusi de pasarea colibri gigantica, care ii poarta in cioc si ii scuipa la parinti.

| atentat a răspuns:

Nushiu ma la oameni fara minte ca tine care pune intrebari idioate pe TPU

| eliaclodia explică (pentru atentat):

Sa iti explic. Daca treci pe langa un grup care joaca sotron sau coarda si tie nu-ti place scuipi peste jocul lor? Asta inainte sa te duci la club, unde in fum la propriu si figurat, e mai matur! Daca citesti atent eu am ambalat in puritate o intrebare foarte grava, intelegand sa fiu pe TPU in urma unui scop constructiv. Iar sotronul te invata sa te misti, sa numeri, sa accepti concurenta si ideia de cel mai bun, etc, fara sa-ti dai macar seama ca ai evoluat in 5 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci sex protejat si dupa noua luni sa-ti bata barza cu ciocul in geam, la asta ma gandesc eu acum! eu cred ca ei au adoptat un animal mai lent decat barza, o specie de melci ceva, ca sa-ti lase timp de cunoastere si intelegere in cuplu.La noi, gata! te-ai vazut cu ea...nici nu intri pe usa parintilor ei si trebuie sa le dai vestea ca vine barza, e prea scurt timpul frate! Concluzie: sigur alt animal... lent!

| Shammal a răspuns:

Daryl anka canalizeaza o fiinta extraterestra numita bashar iar el spune ca de cand s-au mutat intr-o realitate dimensionala unde sunt qvasi-fizici, energia feminina si masculina creaza o bula de energie in care o constiinta pur si simplu poate crea un corp care apoi functioneaza ca un copil pe planeta lor
http://vimeo.com/14314327; http://fymaaa.blogspot.com/2010/08/bashar-prezent-la-evenimentul.html

| Grimmjow a răspuns:

Nu măăă. la ei barza e poștaș dăă

| raresraud a răspuns:

Fara suparare cati ani ai?

| eliaclodia explică (pentru raresraud):

Nu ma intelegi. Poate totusi trebuia sa procedez altfel. Tu cum i-ai explica unui copil? Mi-a povestit cineva ca mult timp a crezut ca plozii vin de sub brat. Am ramas interzisa. Si prima sarcina a fost din nestiinta.