| monamona0505 a întrebat:

Ok TPU...Asta e o temă cam ciudățica, dar mna.Deci am nevoie de multe nume de ponei(cai)... Gen ca în desenele micii ponei doar că nu alea! Vă rog repede!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

President

Sheriff

Deputy
Lucky

Pecos

Colt
Horseshoe

Barley

Bronco
Blazer

Wilbur

Buck
Franklin

Kentucky

Trigger
Blacksmith

Buckeye

Bolt
Washington

Connecticut

Ironclad
King

Jockey

Clydesdale
Wrangler

Jupiter

Tennessee
Texas

Diesel

Tank
Colorado

Ridgeline

Quarterback
Shoelace

Colonel

Lincoln
Steeltoe

Officer

Rushmor

sau mai vezi pe aici:
https://pethelpful.com/horses/horse-names

| Raven a răspuns:

Emerald Mask, Platinum Spirit, Jackpot Colt, Crimson Vision, Caramel Crunch, Lunar Sparkle, Ebony Berry, Sapphire Aura, Cinnamon Eyes, Dapper Arrow, Brisk Starlight, Moonlight Specter, Dancing Star, Shooting Star, Twinkletoes, Moonshadow, Shooting Moon, Dark Haze, Magic Hooves, Solar Spirit, Midnight Dusk, Cherry Berry, Lucky Twirl, Silver Storm, Silver Mane, Velvet Star, Midnight Moonlight, Rapid Shadow