| Mayhem666 a răspuns:

Parerea mea cu note de la 1 la 10:
Animatie: 5 (mai poti lucra la infatisarea personajelor)
Editare:10 (mi-a placut modul in care ai editat)
Amuzament:6 (a fost asa si asa, prea multe injuraturi)
Media generala:7 (ai potential, cateva modificari si o sa fie si mai bine, mereu e loc pentru imbunatatiri)
Daca ai considerat asta ca o critica, gandeste-te ca este o critica constructiva si ca te ajuta sa evoluezi mai mult.
Bafta in continuare!

| Ramo137 explică (pentru Mayhem666):

Da dar este extrem de greu si ce am facut eu fiindca nu am calculator scump si performant..si se tot blocheaza din 10-10 minute. Mi-a luat 2 luni aprox sa fac asta. Multumesc pentru parerea ta sincera!

| Vandal a răspuns:

Pot sa spun ca are potential sa ajunga bine de tot. laughing Hmm. As spune ca poate daca ar arata personajele putin mai bine, dar presupun ca aici e necesar de timp, adica stiu cat e de greu sa desenezi digital, o fac. Sa nu mai zic ca nu trebuie neaparat sa arate foarte bine, cat timp mesajul comic este bine transmis. Pe scurt, e destul de dragut, cu timpul o sa devina mai bun, pentru ca apare experienta.