| iHateLuckyPersons a întrebat:

Pentru cei ce au vazut Hunter X Hunter,ce lupte ati mai fi vrut sa vedeti in anime? Pentru ca a fost chiar super anime-ul,dar mai puteau sa aiba loc multe lupte epice cum ar fi KurapikaVS toti membri trupei fantoma, Illumi vs Hisoka..etc.Ma intreb oare cat de puternic este Ging,la fel si tipii aia care stateau cu el la masa cand l-a lovit Leorio, oare cum ar fi aratat o lupta cu ei impotriva trupei Fantoma sau Chrollo vs Ging?

1 răspuns:
| Syter a răspuns:

Nu vreau sa fac spoilere. Citeste manga si o sa gasesti raspuns intrebarilor tale. happy