| ElenaMari a întrebat:

Pentru cine s-a uitat la Naruto. In cat timp ati văzut Naruto si Naruto Shippuden?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

L-am început prin 2009 și cred că l-am terminat prin 2014.

| RoCkKiD a răspuns:

Vreo 15 ani ca nu scoteau nenoricitii decat un episod pe saptamana.

| anșa a răspuns:

Câteva luni

| Anonimul1121997 a răspuns:

Mi-a lua cam 2-3 luni, depinde cât timp acorzi pe zi să te uiți. Toată seria are undeva la 1000 de episoade ( cu tot cu Boruto, care este continuarea lui Naruto Shippuden)

| Biabiabia121 a răspuns:

Eu in doua saptamani am terminat ( fara boruto)
Dar nu făceam pauza deloc doar cand mâncăm cu părinții. De dormit dormeam vreo 4-5 ore maxim :")

| qM3ria1 a răspuns:

Gen daca te uiti ca disperata (asa cum am facut eu) si vezi 15 ep pe zi, can in 3-4 luni.[fara boruto]