| MihaelaDart a întrebat:

Poate vi se pare ciudat, dar cu colega de camera cu care locuiesc deja nu o mai suport si la orice secunda se inchide in camera... Cum as putea face ca o usa sa se blocheze, ca acea persoana sa nu mai poate sa o descuie cu cheia? Daca se tot incuie mereu am placerea ori sa ramana pe langa afara camerei ei ori inauntru... laughing. raspounde-ti-mi sincer

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Baga cutitul in gaura unde intra cheia si il rupi, sa fie de la o unghiera ca e mic si intra perfect, daca nu atunci 2 acuri rupi cu un patent si le bagi in gaura, nu mai are cum sa incuie camera ca nu-i intra cheia.

5 răspunsuri:
| Iully99Puke a răspuns:

Pai daca vrei sa o incui pe colega ta in acea camera cand ea este in ea, poti ori sa i iei cheia, sau eventual daca ai inca o cheie care merge, o inchui si o lasi in usa, astfel ea nu va mai putea deschide. Sau daca vrei ca usa aceea sa fie in permanenta incuitata ori strica clanta, ori baga o hartie ceva, lipeste acolo, sau i-ai cheia. big grin Fundita? puppy dog eyes

| MihaelaDart explică (pentru Iully99Puke):

Cheia e mereu asupra ei, deci este exclus pentru a o lua.

| MihaelaDart explică (pentru mgtow):

Mersi pentru idee, buna de aplicat asta ca tot voi elibera apartamentul in curand desi tot i-o fac laughing sa-si arunce nervii in toate directiile.

| mgtow a răspuns (pentru MihaelaDart):

E apartamentul tau? Daca e gazda si iti face asa mai bine o dai afara, ori traieste ca omul si daca vrea sa fie animal atunci sa o faca in alta parte.

| MihaelaDart explică (pentru mgtow):

Nu, nici al meu nici al ei. Este cu chirie. Oricum mai bine fara complicatii in urmatoarele zile mi-am gasit un alt apartament cu chirie intr-o zona centrala.

| mgtow a răspuns (pentru MihaelaDart):

Baga cutitul in gaura unde intra cheia si il rupi, sa fie de la o unghiera ca e mic si intra perfect, daca nu atunci 2 acuri rupi cu un patent si le bagi in gaura, nu mai are cum sa incuie camera ca nu-i intra cheia.