| GabrielChiorean a întrebat:

Pot sa trimit o imagine cuiva care știe despre serialele animate animax?

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Eu le stiu, imi poti trimite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa trimiti o imagine? Vrei sa afli din ce serial e?
Sau care e intrebarea? Daca poti trimite pe TPU o imagine?

| HandaSei a răspuns:

În primul rând, deci ce cauți tu nu este "un cunoscător al serialelor animate animax", pentru că așa ceva nu există, animax nu făcea el seriile respective, se numesc anime seriile acelea și este practic animație Japoneză mai pe înțelesul tuturor. / Lasă imaginea și poate pot să te ajut! happy