| anonim_4396 a întrebat:

Poti face bani din desene digitale? eu desenez de mult cu tableta grafica in Photoshop.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Da,dar de obicei prin intermediul patreon sau kickstarter.Fie ai un proiect care vrei sa il faci si oamenii doneaza fie primesti comenzi de la oameni cu ce vir ei(ai grija sa specificiti dinainte daca faci si arta nsfm)

| tudyx123 a răspuns:

Pai eu cred ca le poti vinde pe siteuri-le care se ocupa cu asta nu stiu m-ai multe ca nu am incercat niciodata

| ChirnoagGeorge a răspuns:

Desigur ca le poti vinde
eu fac acest lucru de un an intreg
merg si desenele facute de mana
incearca sa cauti unele site-uri

| anonim_4396 explică (pentru ChirnoagGeorge):

Poti te rog sa imi dai niste date de contact sa vorbim? imi doresc mult sa castig si eu bani din pasiunea mea.

| ChirnoagGeorge a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur
contul meu de email este
Kedomahamura@yahoo.com
da-mi mesaj si mai vb
imi dai funda?

| anonim_4396 explică (pentru ChirnoagGeorge):

Ti-am dat mesaj