| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Primul meu comic : http://imgur.com/oAztY (TPU la plimbare) ce ziceti e bun? sa fac si part 2 sau sa ma las?
cine vrea sa fie in part.2 spuneti : am nevoie de 2 fete si 3 baieti :)
fundita ( fara pupincuristi)

Răspuns Câştigător
| xDoll a răspuns:

Eu vreauuu:X
diidii thanks :X
mersi ca m-ai bagat si pe mine

6 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Grafica e foarte buna pentru primul comic, acum incearca sa le faci si amuzante. Succes in continuare!

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Pf... scuze dar mai bine te lasi grafica sa zicem ca merge desi mai ai de lucrat la ea dar nu e amuzant...

| Millis a răspuns:

Eu vreau in al2lea plzzzz

| ChuPaChuPsPinK explică:

Nu l.am facut amuzant straight face e primul comic straight face

| bureteleBob a răspuns:

Eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU is un ZEU apar in comic tongue vreau eu P.S. sunt baiat xD