| EdwardTk a întrebat:

Puteti sa imi spuneti un anime cu footbal in genul anime'ului Inazuma Eleven, Inazuma Eleven GO? MULTUMESC ANTICIPAT!

10 răspunsuri:
| Amegadaisuki a răspuns:

Cel mai tare este FOTBAL GALACTIC 3 sezoane + oveuri

| Sakura13574 a răspuns:

Area no kishi
Ginga e kickoff
P.S. Sper ca stii ca dupa Inazuma eleven go urmeaza Inazuma eleven go chrono stone si Inazuma eleven go galaxy

Răspuns utilizator avertizat
| Sakura13574 a răspuns (pentru EdwardTk):

Http://manga-kids.com/......rosub.Aici gasesti Inazuma eleven go chrono stone, care e inca in curs de traducere.Inazuma eleven go galaxy inca nu e subtitrat in romana inca, insa poti gasi aceste doua sezoane cu subtitrarea in engleza.Eu nu le-am mai asteptat ca sa apara in romana si le-am vazut in engeza...

Răspuns utilizator avertizat
| IonelIonescu a răspuns (pentru Sakura13574):

Pot vedea Area no Kishi subtitrat in romana (înafara de Netflix)?

| LenaleMinato a răspuns:

Captain Tsubasa big grin

| StfRzv a răspuns:

#01 Hungry Heart: Wild Striker
#02 Giant Killing
#03 Whistle!
#04 Aoki Densetsu Shoot!
#05 Area no Kishi
#06 Ginga e Kickoff!
#07 Captain Tsubasa: Road to 2002
#08 Ganbare! Kickers
#09 Moero! Top Striker

Nu am vazut de cat Captain Tsubasa si chiar mi-a placut. Pacat ca nu are mai multe episoade.dar.

| IonelIonescu a răspuns (pentru StfRzv):

Pot vedea Area no Kishi subtitrat in romana (înafara de Netflix)?, pot?