| DariaMateea a întrebat:

Raspundeti-mi si mie la o intrebare. Ma uit la Naruto de ceva timp si vad ca cei mai multi fani o urasc pe Sakura cum ca ar fi idioata si nefolositoare. Eu am vazut-o cum s-a purtat de multe ori si e cam proasta dar nu stiu ce sa cred. Imi puteti da vreo 10 motive pentru care Sakura e idioata si tampita?

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Iti zic un motiv.
A fost toata viata ei o curva dupa sasuke si la final vroia sa mearga cu naruto, care a iesit cu Hinata ceea ce producatorii au ascultat fani.

| GGHive a răspuns (pentru Crackman):

Man asta nu e adevarat...pana la urma e foarte greu pentru cineva sa suporte faptul ca persoana iubita nu simte aceleasi lucruri pentru ea si mai ales in cazul Sakurei...sa-ti mai spun ceva despre Sakura. Aceasta statea cu Naruto fiindca voia sa ajunga cat mai aproape de Sasuke si tocmai din aceasta cauza pe acesta nu prea il baga in seama si il facea idiot. Ea credea ca printr-un comportament de acest gen ar putea sa dea bine pe langa Sasuke dar din contra, mai mult il indeparta pe Sasuke deoarece chiar daca la inceput nu se vede Sasuke chiar tine mult la Naruto si asta iti poti da seama din filmul naruto road to boruto deci cred ca intelegi acum si Sakura chiar a tinut mult la Naruto dar faza e ca ea nu tinea la el in sensul de al iubi si in sensul de al proteja.

| ErzaUzumaki a răspuns:

Nu am nici un comentariu la asta. poate o parea in primele episoade sau aproape de sfarsitul sezonului proasta dar nu e. ea intr-adevar e o fata extraordinara si nu am decat cuvinte de lauda la adresa ei.eu am vazut toata seria si stiu ce zic.ea are o inima mare si gadespt bine doar ca problema sta la puterea ei de atunci nu era suficient de puternica sa faca tot ce vrea.pe la sfarsitul seriei ea incepe sa se antreneze cu al 5 -lea hokage si devine mult mult mai pueternica si increzatoare in ea. atunci chiar o sa o adori

| YoungGuy a răspuns:

Iisuse... daca chiar existi, i-ai accesu' la net.

| GGHive a răspuns:

Pai in primul rand iti pot spune destule lucruri despre Sakura fiindca m-am uitat la tot anime-ul si chiar si la Shippuden.
Sakura este unul dintre personajele principale din seria Naruto, as spune chiar a 3-a, dar asta cred ca stii si tu.
Sakura este o fire recalcitranta, agresiva ba chiar infricosatoare uneori. Probabil din cauza asta toti care se uita la Naruto o vad tampita si idioata.
Dupa parerea mea asta este o minciuna. De ce spun asta?
Pai ia sa vedem....cand Naruto s-a luptat cu Madara in seria Naruto Shippuden acesta era sa moara ( nu spun din cauza cui ), dar cine l-a salvat?
Putem spune ca Sakura este idioata fiindca mereu se ia de Naruto si il simpatizeaza pe Sasuke, dar asta este total gresit. Pana la urma fiecare persoana are o persoana mai draga si in cazul Sakurei oricat de mult s-ar stradui Naruto aceasta nu-l poate iubi. De ce? pai cred ca ati auzit de zicala aia "Dragostea su cumpara tot cu dragoste" si in cazul de fata intre Naruto si Sakura se vede cine vinde dragoste laughing
Deci te rog sa iei in considerare tot ce ti-am spus despre Sakura si despre obiceiurile acesteia ( si scuza-ma pentru greselile de scriere, dar m-am grabit )