| krkran a întrebat:

Sa incep mangaul la Attack on titan? Simt ca o sa imi iau multe spoilere mai ales ca apare chapter 137 saptamana viitoare dar tot sunt cam trista ca o sa stiu ce se intampla in urmatoarele episoade.Plus ca sezonul 4 are doar 16 episoade si nu stiu daca se face partea a 2 a sau apare film si pana o sa apara sigur o sa imi iau spoiler cu finalul.Pareri?

2 răspunsuri:
| Kuroo a răspuns:

Eu am citit manga. Stii, o sa simti acelasi soc ca in anime la unele faze. Poti sa citesti si sa te uiti si la anime, doar pentru a savura treaba buna facuta de MAPPA. Pana la urma povestea e aceeasi, de ce sa nu citesti?

| Raspundebine1 a răspuns:

Iti sugerez sa citesti ca sa nu iti iei spoilere, plus ca e si mai mult material