| sGj a întrebat:

Sa ma uit din nou la naruto-naruto shuppiden? Sau sa ma apuc de alt anime si daca da ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| LoverMusic a răspuns:

Sword Art Online e foarte bun
Daca te uiti pe MyAnimeList, Fullmetal Alchemist are cel mai bun rating (ma rog, Fullmetal Alchemist: Botherhood, a doua parte)
Noragami, Mirai Nikki, Nanatsu no Taizai si de ce nu Shokugeki no Souma? (daca iti place mancarea, recomand laughing )
Sunt tone de anime-uri bune, trebuie doar sa le gasesti happy

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Voi nu vedeti ca există și categoria "Benzi desenate"? De ce tot mereu o confundați cu "Filme și seriale", atunci când căutați animeuri?

| sGj explică (pentru floresdemayo):

Mda... Voi v-a bateti joc de mine, data trecuta am pus la benzi desenate a-ti schimbat aici, amu invers ...Eu csf?

| LoverMusic a răspuns:

Anime-uri ca Naruto (277 ep) ar fi Fairy Tail si One Piece (peste 800 ep).
Dar daca ti-a placut Naruto si ai vrea sa il revezi, de ce nu? :3
Alte anime-uri? Hmm. Depinde de ce genuri iti plac. Mi-ai putea spune? : )

| sGj explică (pentru LoverMusic):

Nu imi plac genul fairy tail, dar imi plac death note, attack on titan tokyo ghoul.

| LoverMusic a răspuns (pentru sGj):

Sword Art Online e foarte bun
Daca te uiti pe MyAnimeList, Fullmetal Alchemist are cel mai bun rating (ma rog, Fullmetal Alchemist: Botherhood, a doua parte)
Noragami, Mirai Nikki, Nanatsu no Taizai si de ce nu Shokugeki no Souma? (daca iti place mancarea, recomand laughing )
Sunt tone de anime-uri bune, trebuie doar sa le gasesti happy

| MarinasChristy a răspuns:

Uita-te la boruto! continuarea de la naruto

| sGj explică (pentru MarinasChristy):

L am vazut pe tot pana amu

| ErzaUzumaki a răspuns:

Eu zic sa te uiti, chiar daca sez 1 din naruto e mai plictisitor al doilea e genial