| Kife a întrebat:

Sakut TPU.

Vreau si eu niste anime de dragoste cu baieti frumosi, dar rai!
Gen: Sukite i na eu, diabolik lovers, vampire kingh, mai era unu cu waich-sama.

Ca sa intelegeti mai bine, baiatul sa fie ceva gen...bad-boy, sau incapatanat, rau, cu imbratisari, saruturi...

P.S. va rog sa nu imi dati cu "copii". Gen: tokyo mew mew.

Si o scurta descriere.

Daca nu sunt anime din astea, sa fie orice, dar de dragoste adolescenti(nu " copii")

Va rog!

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Cu baieti rai? Cred ca...Honey x Honey Drops, Haru din My Little Monster,
Tomoe din Kamisama Hajimemashita, Loki din Kamigami no Asobi?

| Kife explică (pentru BlackRose03):

Am vazut aceste anime.

3 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Cam multe specificatii.
Fie, aici sunt cativa, dar nu este neaparat anime de dragoste.
Gantz din Berserk
Sebastian din Black Butler
Lelouche din Code Geass
Alucard din Hellsing Ultimate OVA
Judar din Magi:Labirinth of Magic
Decim din Death Parade
Karma din Assassination Classroom
Kyomasa Senjj din Deadman Wonderland
Brando din Jojo Bisare Adventure

Cam toti sunt mai batrani dar genul meu nu este "slice of life" si personajele din genul de anime pe care il ceri ii are pe acesti baieti rai in afara romanticului.
Dar daca vrei de dragoste TREBUIA SA INCEPI CU ASTA:
http://www.anime-planet.com/......nime-55879

| 060523667 a răspuns:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Hidan no Aria, Soredemo Sekai wa Utsukushii, Tonari no Kaibutsu-kun,