| Anonim1842 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de noul anime boruto.La inceputul serialului boruto se lupta cu un personaj kawaki si spune ca el(kawaki) il va trimite pe boruto unde l-a trimis si pe al 7-lea (adica pe naruto) este posibil ca kawaki sa il ucida pe naruto? Boruto poate sa fie urmatorul jinchuuriki al lui kurama dupa ce naruto moare? Ar fi foarte smecher serialul daca boruto ar fi urmatorul jinchuuriki al lui kurama si sa aiba puteri mai mari ca ale lui naruto.Sincer sa fiu kawaki la prima vedere nu pare a fi atat de puternic incat sa incheie era shinobiilor si sa il omoare pe naruto care este foarte puternic.Dau funda +vot celui care imi spune ce s-a intamplat in special cu naruto.

6 răspunsuri:
| Monyyyyy a răspuns:

Salut in primul rand nu avem cum sa stim exact ce s-a intamplat, dar exista multe teorii.De exemplu ai observat ca Boruto poarta bandaua cu o linie trasa ceea ce inseamna ca ori este a lui sasuke si el o murit/ori eu imprumutat-o ceea ce nu cred sau a tradat satul frunzei.Stii bine ca pare ca nu il prea place pe Naruto si ceea ce sentimente are el devine un sentiment de ura. Mitsuki l-a intrebat ce simnte iti aduci aminte si nu a spus nimic? Iar Mitsuki a zambit pentru ca stia ca este ura.Eu cred ca Mitsuki este trimis ca un spon poate viitor tradator, dar incearca sa invete pe pielea lui cum e adevarata viata, posibil sa il tradeze pe Orochimaru.Si Naruto este posibil sa fie mort nu doar ca la omorat acel baiat ci poate prin sacrificu exact ca Minato.Si nu cred ca tipul ala este singurul tip rau, n naruto gaiden apare iarasi Akatsuki care par a fi dupa Sarada.Normal eu cred ca copii lor sunt urmariti pentru ca dusmanii stiu ca vor fi foarte puternici oricum sunt mai talentati ca si parintii lor la varsta lor.Adica talent adevarat cu un semn blestemat de la Orochimaru.Este posibil ca Naruto sa moara pentru ca nu mai este el protagonistul, asculta versiunea in engleza daca stii a cantecului de inceput in Boruto se refera ca ei sunt viitorul.Este adevarat, gata cu trecutul. Poate Naruto se aflta intr-o alta dimensiune facuta de Sasuke sau poate una facuta de acel baiat si tipii rai.Este mai multe tehnologie de unde rezulta ca toti tampiti vor avea puteri desi nu sunt ninja, deci ca si in realitate tehnologia distruge lumea o face mai lenesa.Am multe de zis daca vrei poti sa imi trimiti mesaj. Poate vor folosi, iar o chestie de reanimare si vor ajuta ninja din trecut ca sa fie, iar pace sau ceva portal pe lumea cealalta cine stie.Dar eu as vrea sa i vad expresia lui Itachi despre Sarada ca si Hokage as vrea sa fie foarte puternica si cred ca va fi.

| Anonim1842 explică (pentru Monyyyyy):

Eu sincer cred ca boruto a tradat satul frunzei nu cred ca e aparatoarea lui sasuke.La inceput el isi pune la loc acea protectoare si zice ca e un shinobi(posibil sa fi tradat dintr-un motiv anume nu stiu sigur).Si mai am 2 intrebari daca poti sa imi raspunzi. Dupa ce un jinchuuriki moare si bestia cu cozi va muri? Sau ce se intampla? Si boruto ce crezi o sa fie cumva urmatorul jinchuuriki al lui kurama in caz ca moare naruto? Am vazut ca are ceva la ochiul drept dar inca nu stiu ce face sau ce abilitati are.Sincer ar fi foarte tare ca boruto sa fie urmatorul jinchuriki al lui kurama.

| Monyyyyy a răspuns (pentru Anonim1842):

Pai ai vazut episodul in care a murit Rin? Uita-te la el si aceasta era un jinchuuriki si cred ca a murit si acesta oricum a murit omorata de Kakashi ca nimeni sa nu aiba bestia deci logic nu mai poate pune nimeni mana pe bestie.Da este posibil sa fie el urmatorul sau sora lui sau oricine altcineva sau poate muri cu acesta in el.

| G3ss a răspuns (pentru Monyyyyy):

Cum drc ma? Bestia revine la viata, altfel fara bestia cu 3 cozi din Rin, nu se mai punea problema de Mugen Tsukuyomi!

| Mihai_May_1995 a răspuns (pentru G3ss):

Bestia cu 3 cozi trebuia să iese din Rin in satul frunza avea o limita de timp

| Costt a răspuns:

Kurama moare