| FlorinFlorinF a întrebat:

Sal TPU, pesti au creer?big grin si daca da de ce?

13 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Normal ca au creier! Si creierul nu e folosit neaparat pentru retinerea informatiilor(ca eu am creier, dar nu retin nimic la tehnologie) ci pentru coordonarea actiunilor, miscarilor...

| EdiT a răspuns:

Au "creier"

| Inutza0102 a răspuns:

Da...au ca sa intrebi tuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

A,au creier pentru ca fara creier n-ar mai putea sa faca icre:-

| paulx94x a răspuns:

Normal ca au creier si pestii. De ce? Pai creierul e cel care coordoneaza absolut orice miscare, actiune sau perceptie a organismului, fara el n-ar putea face nimic. big grin

| oAdrian a răspuns:

Nu, din pacate pestii nu au creier, dar au un alt organ cu o denumire asemanatoare, numele lui fiind CREIER, a doua intrebare e "putin putin complet" prosteasca

| Crisstina a răspuns:

"Creer" sigur nu au!

| cățelușa56 a răspuns:

Normal, Adica ma rog ei gandesc : papa bun papa bun! unde e papa? iar cei luptatori mai gandesc ceva : pesti urati pesti urati! eu frumos

| simaalex98 a răspuns:

Pesti nu au creier...numai mamiferele au...adica alea care nasc nu depun oua

| Golanasul a răspuns:

Florin. iti explic eu de ce au pesti creier printr-o alta intrebare. tu de ce ai creier?

| FlorinFlorinF explică:

La intrebarile puse de voi eu de ce am creier : raspunsu este... ca sa nu fie capu prea gol si prea usorhee hee ma sa stiti ca am hacuit un peste sa vad daca are creier dar n-am gasit nimic, o avea creeru in burta?big grin

| dededydy a răspuns:

Normal ca au! Si de ce? Pentru ca sunt finte! Tu de ce ai?