| RorySan a întrebat:

Sall
As vrea si eu niste site-uri unde pot gasi poze din anime..in general caut pe google, pinterest.dar as vrea si altele.
Multumesc :3

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Alphacoders - sunt full hd si le poti pune direct pe desktop

| Bobby711 a răspuns:

De ce nu incerci ceva din play store? Scrie anime wallpaper la search si vezi ce ti place sunt multe de genul asta si sunt destul de misto cel putin mie mi plac happy

| Ax3LdeV a răspuns:

Deviant art

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Este pentru adulti dar iti recomand 2:Sankaku complex si gelbooru