| teo530 a întrebat:

In Naruto la sf ep 220 Naruto arata catre al 4 de parca i-ar face o promisiune ca va fi mult mai puternic cand se va intoarece. Dar de ce a aratat catre el? Stia ca al 4 e tatal lui?

Răspuns Câştigător
| iuliasz14 a răspuns:

Nu că aș vrea să dau spoilere dar daca că ai întrebat, el nu știe că tatăl lui e al 4 lea, dar ceilalți din jur știau, oricum intre timp cam in Shippuden acesta se reunește cu tatăl său și mama sa când sigiliul de la kurama slăbește și na tot momentul e cam sentimental, sper că te-am ajutat! restul afli când te uiti că nu vreau sa îți dau multe spoilere?

| teo530 explică (pentru iuliasz14):

Ms. Acum sunt și mai nerăbdător să ajung acolo.

1 răspuns: