| Cllarity a întrebat:

Sall, Vreau si eu un anime cu un caracter principal Badass, M-am plictisit de genul de anim cu baiatul fraier bun de nimic.

Dau Funda (raspunsului castigator)

Multumesc (anticipat)

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

In Charlotte, personajul principal e badass, si mai e si inteligent pe deasupra si arata si bine (zic eu), mai e si Clannad, la fel personajul principal (de asemenea baiat) e badass, iar cel mai bun prieten al lui e unul tare natang si haios.
De asemenea si in Big Order, Death Note, Btoom, Owari no Seraph, SAO, si nu in ultimul rand Attack on Titan sunt personaje badass, si majoritatea baieti, asa cum ai cerut tu, dar sunt si fete badass pe acolo.
Sper ca te-am ajutat.

11 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Parasyte, primele 4 episoade e un pic fraier, dar pana la ep 24( ultimul) cel mai tare tip ever happy
Charlotte, tipul are cele mai cool superputeri (mix de superputeri)
Trinity Seven

| Cllarity explică (pentru AIeXxX):

Mersi dar le-am vazut deja, daca mai sti altele terog sa mile spui.

| AIeXxX a răspuns (pentru Cllarity):

Shinmai maou no testament, este ecchi, dar tipul (Basara) e tare de la inceputul episodului happy

| AIeXxX a răspuns (pentru Cllarity):

Absolute duo
Ao no exorcist (super cool, (bataus happy
Code Geass
Noragami (super cool)
Yamada kun to nananir no majo

| Cllarity explică (pentru AIeXxX):

Leam vazut pe toate multumesc oricum.

| AIeXxX a răspuns (pentru Cllarity):

Prison school
Overlord

| AIeXxX a răspuns (pentru Cllarity):

Kill la kill (fatä)

| Cllarity explică (pentru AIeXxX):

Overlord, l-am vazut iar prison school personajul principal este tot un fraier bun de nimic.

| Edison13514 a răspuns:

Grisaia no kajitsu si kaze no stigma in ambele personajul e cool si badass

| Mihaela_Alexandra_1999_noL4 a răspuns:

One punch man si mob psycho 100
hope u enjoy them.

| Cllarity explică (pentru Mihaela_Alexandra_1999_noL4):

Mersi pentru raspund, dar vreau un personaj care sa arate bine, si sa aiba un comportament badass adica (durere in ***) de ex: ichigo din bleach sau toujou basara din shinmai maou no testament, daca stii animerui cu personaje ca acestea terog sa imi spui.