| Izzy_6579 a întrebat:

Sallut vreau si eu niste bancuri super tari primul/a care raspunde fundita:*:* ceao

Răspuns Câştigător
| TheShade a răspuns:

Un om intra intr-un bar si comanda o supa calda.Vine ospataru' cu degetele in farfurie...
-Da de ce va tineti domne' degetele in supa mea?
-Pai doctorul mi-a spus sa-mi tin degetele la caldura.
-Si atunci de ce nu vi le bagati in fund?
-Pai dumneavoastra unde credeti ca mi le-am bagat prima data?rolling on the floor

5 răspunsuri:
| ღRarityღ a răspuns:

Doua veverite urmareau cu privirea o cioara in zbor:
- oare de ce carie?
- schimba vitezele!

| bobodanlili a răspuns:

Incearca www.pufulete.ro la sectiunwa bancuri

| bdn23 a răspuns:

Bula si cu Strula vor sa meara la un hotel.
Bula: Strula uite un hotel acolo in zare
Strula:hai bula sa merge.
Ajung la hotel. Bula intreaba:
-Mai aveti locuri in hotel?
Receptionista: Nu din pacate.
Strula:Bula uite un copac acolo. Hai sa dormim in el
Bula: Bine ma strula.
Ajunse ei acolo si bula zice:
Dorm eu sus si tu dormi jos, ca sa nu ma bata hotii
Strula: Bine ma bula.
Prima Zi: Vin Hotii IL BAT PE BULA
A doua Zi: Tot Pe bula
A treia zi: bula ii zici le strula:
Strula ia mai dormi si tu sus ca pe mine m-au batut hotii destul.
Strula: Bine ma bula
A patra zi : vin hotii si zic
- Hai sa il mai batem si pe ala de jos ca pe ala de sus l-am batut destul. Funda daca v-ati prins!>

| nelanely a răspuns:

=O tanara la spovedanie:
- Parinte, am pacatuit cu parintele din parohia vecina!
- Fiica mea, sa nu mai pacatuiesti, sa iei aghiazma mare, sa faci 25 de matanii si data viitoare aminteste-ti ca asta e parohia ta! =

| Anubis_7884 a răspuns:

Unul mai jerpelit intră într-o bancă. La ghişeu, îi zice fetei:
- Duduie, vreau să depun nişte c****i de bani în c****ul vostru de bancă...
- Domnule, în banca noastra, noi nu permitem asemenea vocabular. Îl chem pe şefu'.
- Care-i problema, domnule? întreabă şefu'.
- I-am zis duduii că vreau să depun nişte c****i de bani în c****ul vostru de bancă...
- Despre ce sumă-i vorba?
- A, un c***t de vreo două milioane de dolari...
- Şi curva asta nu vrea să vă servească?

Vine Ion acasă de la oraş şi zice către Maria, hotărît:
- Marie, stinge lumina, trage perdelele şi în pat iute.
- Mă Ioane, da' mai am de lucru.
- Dac-am zis, am zis!
Vede Maria că n-are încotro, se conformeaza. Se pune şi Ion în pat, trage plapuma peste ei şi zice:
- No, acum Marie, să-ţi arăt ce ceas cu fosfor mi-am cumpărat.

Un tip beat la un bar cere la chelner sa ii serveasca 3 cafele. - Trei cafele? - Da, una pentru mine, una pentru tine si alta pentru mama ta. A doua zi, acelasi tip beat cere la acelasi chelner: - Trei cafele. - Trei? … - Da. TREI …. una pentru mine, una pentru tine si alta pentru mama ta. Chelnerul nu a mai putut sa se abtina, a sarit peste masa si l-a snopit in bataie pe betivan. O zi mai tarziu, apare tipul plin de vinatai la bar.Chelnerul ironic il intreaba: - Trei cafele? …. - Nu - Raspunde betivanul- Doar doua: una pentru mine si una pentru mama ta. Pentru tine nu, ca pe tine te agita.